PRACOWNIA A
ISTNIEJE OD 2007 ROKU

Jest autorską pracownią ARTURA BYSIAKA, absolwenta Architektury Krajobrazu na Wrocławskim Uniwersytecie Przyrodniczym oraz Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych na kierunku Formy Użytkowe, z wieloletnią praktyką w zakresie projektowania wnętrz, mebli oraz innych przedmiotów użytkowych.

Pierwsze kroki firma stawiała na wymagającym rynku wrocławskim. Obecnie główną siedzibą biura projektowego są KIELCE. Działamy na terenie województwa świętokrzyskiego. Oczywiście nie odmówimy ciekawych zleceń z innych województw.

Pracownię tworzą dyplomowani architekci, których celem jest jak najlepsza obsługa klientów oraz tworzenie przestrzeni niebanalnych, ponadczasowych, a jednocześnie prostych i funkcjonalnych. Projektowanie to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim, przyjemność i pasja. Każdy projekt to nowe wyzwanie, do którego podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Stawiamy na wysoką jakość, detal i formę, jednak funkcjonalność i ponadczasowość to główne filary naszych projektów.

Chcielibyśmy, aby każdy czerpał przyjemność z otoczenia, w którym przebywa, dlatego oferujemy Ci naszą wiedzę oraz poczucie estetyki. Największą satysfakcją jest dla nas Twoje zadowolenie.

KRÓTKO
O NAS

mgr inż. Artur Bysiak
Główny projektant właściciel pracowni

2005-2010: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Wydział Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji kierunek: Architektura Krajobrazu 1999-2004: Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Kielcach kierunek: Formy Użytkowe specjalność: Meblarstwo Artystyczne

Zainteresowania poza pracą: triathlon, biegi długodystansowe, kolarstwo górskie

mgr inż Paulina Bysiak
Architekt wnętrz grafik

2010-2014: Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie Wydział Architektury Wnętrz, kierunek: Architektura Wnętrz

Zainteresowania poza pracą: dobry film, podróże

inż. arch Angelika Ślusarczyk
Asystent Architekta Wnętrz

2018-2022: Politechnika Świętokrzyska w Kielcach kierunek: Architektura i Urbanistyka

Zainteresowania poza pracą: gry komputerowe, psychologia, długie spacery

Poszukiwana poszukiwany?
Architekt wnętrz grafik

W związku z dynamicznym rozwojem, biuro Projektowe Pracownia A poszukuje kreatywnych i ambitnych osób na stanowisko:
asystenta architekta wnętrz

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Facebook
YouTube